Sandra Drabik – nowym pełnomocnikiem ds. sponsoringu Industria 2023-01-18

Sandra Drabik – nowym pełnomocnikiem ds. sponsoringu

W dniu 17.01.2023 roku odbyła się konferencja prasowa na temat zmian dotyczących realizowanego przez grupę INDUSTRIA sponsoringu sportu. Mamy przyjemność poinformować, że nowym pełnomocnikiem ds. sponsoringu spółki ŚGP INDUSTRIA została Sandra Drabik. Sandra jest multimedalistką mistrzostw Polski i Europy w boksie, mistrzynią świata w kick-boxingu oraz olimpijka z Tokio 2020.

Sandra przez wiele lat swojej dynamicznej kariery  wykazała zaangażowanie nie tylko na deskach ringu 🥊, ale także we wspieraniu sportu służącemu przede wszystkim rozwojowi dzieci i młodzieży, co wzbudziło wiele pozytywnych emocji. Jej obecnym zadaniem będzie pozyskiwanie świętokrzyskich przedsiębiorców dla klubów sportowych w regionie oraz, w ramach współpracy, zwiększanie ich zaangażowania w promocje ruchu i różnych aktywności fizycznych.

Świętokrzyska Grupa Przemysłowa INDUSTRIA S.A. jako jeden z liderów gospodarczych regionu, od początku istnienia związany z ziemią świętokrzyską, dumnie wspiera działania lokalnych sportowców.

Grupa INDUSTRIA mocno wspiera liczne kluby piłkarskie takie jak GKS Gród Ćmisk, GKS Wicher Miedziana Góra, ŁKS Probudex Łagów czy młodzieżową Akademię Korony Kielce, jak również Kielecki Klub Bokserski RUSHH. Dodatkowo firma docenia niezwykłe osiągnięcia przedstawicieli świętokrzyskiej lekkoatletyki i sportów indywidualnych. Na co dzień mocno kibicuje Kasi Furmanek – medalistce Mistrzostw Europy Juniorów oraz medalistce mistrzostw Polski seniorów w rzucie młotem, Karolinie Młodawskiej – medalistce w skoku w dal oraz w trójskoku, jak również Sandrze Drabik. Z radością wsparliśmy także organizację w naszym mieście prestiżowych Mistrzostw Świata Karate.

Jednym z najnowszych działań sponsorskich firmy jest objęcie roli sponsora tytularnego klubu sportowego piłkarzy ręcznych INDUSTRIA Kielce.

Świętokrzyska Grupa Przemysłowa INDUSTRIA wyrasta z 150-letniej historii Kieleckich Marmurów oraz przemysłowych tradycji regionu. INDUSTRIA łączy te tradycje z nowoczesnymi technologiami i dbałością o środowisko naturalne.

ver_02
Dane grupy

Świętokrzyska Grupa Przemysłowa
INDUSTRIA S.A.
ul. Na Ługach 7
25-803 Kielce

Adres korespondencyjny
ul. Sandomierska 105
25-324 Kielce
tel.: +48 (41) 330 15 00

2023 © Świętokrzyska Grupa Przemysłowa INDUSTRIA S.A.

Spółka Świętokrzyska Grupa Przemysłowa INDUSTRIA S.A. oświadcza, iż posiada status dużego przedsiębiorcy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o przeciwdziałaniu nadmiernym opóźnieniom w transakcjach handlowych (Dz.U. z 2013 r. poz. 403 z późn. zm.).