Karolina Młodawska

Karolina Młodawska msurgiel 2022-07-04

Świętokrzyska Grupa Przemysłowa INDUSTRIA S.A. wspiera także Karolinę Młodawską. Karolina jest lekkoatletką specjalizującą się w następujących konkurencjach: skoku w dal i trójskoku. W swojej karierze sportowej  może pochwalić się wieloma sukcesami. Na swoim koncie ma brązowy medal Mistrzostw Polski w skoku w dal w 2018 r. Swój sukces powtórzyła rok później w 2019 r. osiągając także trzecie miejsce w tej konkurencji.

Karolina to złota medalistka halowych mistrzostw Polski w skoku w dal w 2020 r. oraz srebrna medalistka w tej konkurencji w 2019 r. W 2021 r. udało jej się zdobyć brąz w halowych mistrzostwach Polski w trójskoku (Toruń 2021) i srebro w trójskoku Mistrzostw Polski.

Ostatni rok – 2022 – przyniósł także nowe sukcesy Karolinie. Wzięła udział w Halowych Mistrzostwach Polski, osiągając najwyższe podium 🥇 w trójskoku, a także zdobyła brąz 🥉 w skoku w dal. W czasie Mistrzostw Polski osiągnęła trzecie miejsce 🥉 w trójskoku. W 2022 r. wzięła także udział w Mistrzostwach Europy w Monachium.

Karolina Młodawska nie poprzestaje na obecnych sukcesach. W najbliższym czasie planuje zmierzyć się z innymi zawodniczkami w Halowych Mistrzostwach Polski. Ważnym wydarzeniem w jej karierze będą także Mistrzostwa Europy. Jej dalekosiężne plany sięgają Igrzysk Olimpijskich w Paryżu w 2024 r. Mocno trzymamy kciuki za dalsze sukcesy sportowe, nie tylko na arenie lokalnej, ale także międzynarodowej 🤞.

karolina mlodawska