Katarzyna Furmanek Industria 2022-07-04

Katarzyna Furmanek

klaster sksm 259

Świętokrzyska Grupa Przemysłowa INDUSTRIA S.A. jako jeden z liderów branży w regionie świętokrzyskim, od początku istnienia związany z ziemią świętokrzyską, dumnie wspiera działania świętokrzyskich sportowców. Począwszy od lokalnych klubów sportowych takich jak GKS Gród Ćmisk, czy GKS Wicher Miedziana Góra, a skończywszy na wielkich sławach sportu jaką jest kielczanka Sandra Drabik – zeszłoroczna olimpijka w boksie.

W ostatnim czasie spółka również nawiązała współpracę z Katarzyną Furmanek polską lekkoatletką, medalistką Mistrzostw Europy Juniorów, medalistką mistrzostw Polski seniorów w rzucie młotem. Jej rekordem jest osiągnięcie 5. wyniku w historii polskiej lekkoatletyki w rzucie młotem. W związku z faktem, że ŚGP INDUSTRIA mocno związany jest z województwem świętokrzyskim, zależy nam na wspieraniu młodych talentów, właśnie z naszego otoczenia. INDUSTRIA jest sponsorem strategicznym Katarzyny Furmanek, wspierając ją w codziennych treningach i przygotowaniach do zawodów sportowych.

Katarzyna Furmanek może poszczycić się wielokrotnym osiągnięciem Mistrzostw Polski w każdej kategorii wiekowej. Na swoim koncie ma także start w Mistrzostwach Europy w Monachium w 2022 r. Mimo tylu sukcesów Katarzyna nie osiadła na laurach. Obecnie jest w sezonie przygotowawczym i właśnie rusza w dalszą drogę. Jej planem jest trzytygodniowy obóz, gdzie będzie intensywnie szykowała się do sezonu 2023 r., który zacznie się dla niej już prawdopodobnie w maju. Cały swój wysiłek wkłada w przygotowania do jej najbliższego celu, jakim są Mistrzostwa Świata w Budapeszcie. 

Katarzyna Furmanek

Świętokrzyska Grupa Przemysłowa INDUSTRIA wyrasta z 150-letniej historii Kieleckich Marmurów oraz przemysłowych tradycji regionu. INDUSTRIA łączy te tradycje z nowoczesnymi technologiami i dbałością o środowisko naturalne.

ver_02
Dane grupy

Świętokrzyska Grupa Przemysłowa
INDUSTRIA S.A.
ul. Na Ługach 7
25-803 Kielce

Adres korespondencyjny
ul. Sandomierska 105
25-324 Kielce
tel.: +48 (41) 330 15 00

2023 © Świętokrzyska Grupa Przemysłowa INDUSTRIA S.A.

Spółka Świętokrzyska Grupa Przemysłowa INDUSTRIA S.A. oświadcza, iż posiada status dużego przedsiębiorcy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o przeciwdziałaniu nadmiernym opóźnieniom w transakcjach handlowych (Dz.U. z 2013 r. poz. 403 z późn. zm.).