Sandra Drabik

Sandra Drabik msurgiel 2022-07-04
klaster sksm 285

W związku z tym, że jednym z celów Świętokrzyskiej Grupy Przemysłowej INDUSTRIA S.A. jest dbałość o najbliższe otoczenie i wspieranie lokalnych inicjatyw, w 2021 roku nawiązaliśmy współpracę z kielczanką Sandrą Drabik – multimedalistką mistrzostw Polski i Europy w boksie, mistrzyni świata w kick-boxingu oraz tegoroczną olimpijka z Tokio 2020. Sandrę wspieramy w sportowych treningach i walce. Mocno trzymamy kciuki za dalsze sukcesy sportowe, nie tylko na arenie lokalnej, ale także międzynarodowej.

Staramy się, aby nasz związek z regionem nie był jedynie geograficzny, chcemy oddziaływać na nasze lokalne środowisko w dużo większym wymiarze. Dlatego od tego roku silnie wspieramy nie tylko Sandrę, ale także innych sportowców m.in. piłkarski zespół GKS Gród Ćmińsk i GKS Wicher Miedziana Góra. Sponsorowaliśmy także III ligowy ŁKS Łagów, jak również utalentowaną młodzież z zapaśniczego klubu Guliwer Nowiny.

Sandra Drabik mimo kontuzji doznanej w marcu 2022 r. nie poddaje się. Do sportu wróciła już w listopadzie, kiedy wystartowała w międzynarodowym turnieju im. Leszka Drogosza i sięgnęła po złoto🥇. W grudniu 2022 r. wystartowała w Mistrzostwach Polski, zdobywając srebrny medal🥈. W tym roku wróciła do treningów i obozów  z reprezentacją Polski. 🥊

Sandra stawia sobie wysoką poprzeczkę i nieustannie dąży do realizacji swoich celów. A jakie ma plany? Sandra zamierza wystartować w lutym w pierwszym kontrolnym turnieju w Debreczynie (Węgry), a następnie w Sofii w Bułgarii. To są turnieje przygotowujące do startu w Mistrzostwach Świata, które odbędą się w dniach 15-31.03.2023 r. w Indiach. To są jej najbliższe starty i cele. Walczy także o wejście do kadry olimpijskiej. Sandra pełni też funkcję pełnomocnika ds. sponsoringu spółki ŚGP INDUSTRIA.

A może masz pytania? Zapraszamy do kontaktu z Sandrą Drabik. Rolą pełnomocnika ds. sponsoringu jest pozyskiwanie świętokrzyskich przedsiębiorców dla klubów sportowych w regionie oraz, w ramach współpracy, zwiększanie ich zaangażowania w promocje ruchu i różnych aktywności fizycznych.