Sandra Drabik Industria 2022-07-04

Sandra Drabik

klaster sksm 285

W związku z tym, że jednym z celów Świętokrzyskiej Grupy Przemysłowej INDUSTRIA S.A. jest dbałość o najbliższe otoczenie i wspieranie lokalnych inicjatyw, w 2021 roku nawiązaliśmy współpracę z kielczanką Sandrą Drabik – multimedalistką mistrzostw Polski i Europy w boksie, mistrzyni świata w kick-boxingu oraz tegoroczną olimpijka z Tokio 2020. Sandrę wspieramy w sportowych treningach i walce. Mocno trzymamy kciuki za dalsze sukcesy sportowe, nie tylko na arenie lokalnej, ale także międzynarodowej.

Staramy się, aby nasz związek z regionem nie był jedynie geograficzny, chcemy oddziaływać na nasze lokalne środowisko w dużo większym wymiarze. Dlatego od tego roku silnie wspieramy nie tylko Sandrę, ale także innych sportowców m.in. piłkarski zespół GKS Gród Ćmińsk i GKS Wicher Miedziana Góra. Sponsorowaliśmy także III ligowy ŁKS Łagów, jak również utalentowaną młodzież z zapaśniczego klubu Guliwer Nowiny.

Sandra Drabik mimo kontuzji doznanej w marcu 2022 r. nie poddaje się. Do sportu wróciła już w listopadzie, kiedy wystartowała w międzynarodowym turnieju im. Leszka Drogosza i sięgnęła po złoto🥇. W grudniu 2022 r. wystartowała w Mistrzostwach Polski, zdobywając srebrny medal🥈. W tym roku wróciła do treningów i obozów  z reprezentacją Polski. 🥊

Sandra stawia sobie wysoką poprzeczkę i nieustannie dąży do realizacji swoich celów. A jakie ma plany? Sandra zamierza wystartować w lutym w pierwszym kontrolnym turnieju w Debreczynie (Węgry), a następnie w Sofii w Bułgarii. To są turnieje przygotowujące do startu w Mistrzostwach Świata, które odbędą się w dniach 15-31.03.2023 r. w Indiach. To są jej najbliższe starty i cele. Walczy także o wejście do kadry olimpijskiej. Sandra pełni też funkcję pełnomocnika ds. sponsoringu spółki ŚGP INDUSTRIA.

A może masz pytania? Zapraszamy do kontaktu z Sandrą Drabik. Rolą pełnomocnika ds. sponsoringu jest pozyskiwanie świętokrzyskich przedsiębiorców dla klubów sportowych w regionie oraz, w ramach współpracy, zwiększanie ich zaangażowania w promocje ruchu i różnych aktywności fizycznych.

Świętokrzyska Grupa Przemysłowa INDUSTRIA wyrasta z 150-letniej historii Kieleckich Marmurów oraz przemysłowych tradycji regionu. INDUSTRIA łączy te tradycje z nowoczesnymi technologiami i dbałością o środowisko naturalne.

ver_02
Dane grupy

Świętokrzyska Grupa Przemysłowa
INDUSTRIA S.A.
ul. Na Ługach 7
25-803 Kielce

Adres korespondencyjny
ul. Sandomierska 105
25-324 Kielce
tel.: +48 (41) 330 15 00

2023 © Świętokrzyska Grupa Przemysłowa INDUSTRIA S.A.

Spółka Świętokrzyska Grupa Przemysłowa INDUSTRIA S.A. oświadcza, iż posiada status dużego przedsiębiorcy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o przeciwdziałaniu nadmiernym opóźnieniom w transakcjach handlowych (Dz.U. z 2013 r. poz. 403 z późn. zm.).