INDUSTRIA Nawozy Dewonit

INDUSTRIA Nawozy Dewonit INDUSTRIA 2023-03-06
industria nawozy logo

INDUSTRIA Nawozy

Wychodząc naprzeciw problemom rolników w kwestii przywrócenia glebie optymalnego poziomu pH oferujemy wapno nawozowe węglanowe z zawartością magnezu. Wapno nawozowe węglanowe, z racji niskiej rozpuszczalności może podnosić pH nawet przez kilka lat od momentu jego zastosowania, co uzależnione jest w dużej mierze od granulacji i wilgotności gleby. Wapno nawozowe węglanowe będące w naszej ofercie ma znaczną zawartość magnezu różniącą się w zależności od kopalni, na której jest produkowane. Postaw na odkwaszanie gleby wapnem nawozowym Dewonit. Bardzo dobra jakość, przystępna cena, szczególnie polecane dla upraw ekologicznych. Jakość naszych produktów potwierdzają niezależne opinie różnorodnych instytutów, świadectwa kwalifikacji oraz systematyczne kontrole przeprowadzane w naszych zakładach. Najlepszym jednak dowodem na ich skuteczność jest stale rosnąca grupa użytkowników i dystrybutorów!

Świętokrzyska Grupa Przemysłowa INDUSTRIA S.A. świadoma problemów odkwaszania gleb w Polsce, z jakim mierzą się rolnicy, wspiera ich w zakresie przywracania właściwego poziomu pH. Spółka oferuje wapno nawozowe węglanowe z magnezem. Zawartość magnezu jest zależna od kopalni, z której wapno pochodzi. Wszystkie oferowane przez INDUSTRIĘ produkty są pochodzenia mineralnego.

Co wyróżnia wapno nawozowe węglowe? Przede wszystkim niska rozpuszczalność. Dzięki temu nawóz może być obecny w glebie przez długi czas. Rolnik czerpie korzyści z jego zastosowania nawet kilka lat 🚜. Jest to oczywiście uzależnione od granulacji i wilgotności gleby. Więcej można się dowiedzieć bezpośrednio od naszych konsultantów!

Dewonit w pełni kwalifikuje się do upraw ekologicznych. Nasz nawóz to gwarancja doskonałej jakość i korzystnej ceny! Przekonaj się sam i postaw na odkwaszanie gleby wapnem nawozowym Dewonit prosto z naszych kopalni.

OFERTA: oferujemy nawozy w dwóch wariantach: sprzedaż wapna nawozowego Dewonit luzem w formie sypkiej oraz w formie pakowanej w 500 kg big bagi.

Obraz1 dewonit
Obraz2 dewonit 1
Tomasz Kotwica

Nawozy mineralne
Tel: +48 501 557 215

Paweł Gątkowski

Nawozy mineralne
Tel: +48 724 660 021