Fundacja INDUSTRIA 2022-11-13
Wyślij nam wiadomość przez formularz kontaktowy


  Informujemy, że Administratorem przekazanych danych osobowych jest Świętokrzyska Grupa Przemysłowa INDUSTRIA S.A.

  Fundacja KAGANEK

  Fundacja „Kaganek” została powołana przez Spółkę w lipcu 2021 r. Ma ona podkreślać związek z naszą działalnością, historią i wartościami. Powołanie fundacji rozpoczęło nowy, bardzo ważny etap w życiu firmy. Poza naszą podstawową działalnością, będziemy teraz w sposób regularny angażować się w działalność charytatywną i edukacyjną.

  Fundacja powstała, aby pomagać w obszarach, które są dla nas ważne. Tworzymy wspólnotę osób pracujących na rzecz rozwoju naszego regionu i robimy to z pasją. Chcemy jednak robić coś więcej, znacznie więcej. Dzięki naszej pracy i wspólnemu zaangażowaniu możemy wspierać nasze najbliższe otoczenie. Nie trzeba być milionerem, naukowcem czy artystą, aby pomagać innym i zmieniać świat. Wystarczy mieć serce na właściwym miejscu. Pomagać może każdy z nas i firma jako całość.

  Trzeba wiedzieć, że czas, pieniądze i wiedza jakie przekażemy na pomoc innym, nie zwrócą się w takiej postaci, w jakiej do tej pory otrzymywaliśmy zwrot z naszych inwestycji. Jednak zobaczymy je w konkretnej zmianie życia innych ludzi na lepsze, w uśmiechu dziecka, rozwiązaniu problemu, który dla innych był sytuacją bez wyjścia czy usłyszanym słowie „dziękuję”. To inwestycja w dobro, a ona ma najlepsze oprocentowanie.

  KONTAKT Z FUNDACJĄ

  fundacja@sksmkielce.pl

  ADRES FUNDACJI

  ul. Sandomierska 105
  25-324 Kielce

  NUMER TELEFONU