Świętokrzyskie Kopalnie Surowców Mineralnych Industria 2022-06-02

Świętokrzyskie Kopalnie Surowców Mineralnych

SKSM logo

Świętokrzyskie Kopalnie Surowców Mineralnych

To jedna z nielicznych firm o tak długiej historii i tradycji w wydobywaniu i obróbce surowców skalnych w regionie świętokrzyskim. ŚKSM wywodzi się z KKSM, dlatego trudno odciąć się od historii i tradycji Kieleckich Kopalni Surowców Mineralnych. W sumie to 150 lat, podczas, których świat zmienił się nie do poznania, a my razem z nim!

Nasza Spółka jako firma prężnie działająca w przemyśle wydobywczym, przede wszystkim stawia na bezpieczeństwo, trwałe relacje i społeczną odpowiedzialność!

Pragniemy, aby zrównoważony rozwój stał się podstawą naszego modelu biznesowego.  Stale dążymy do osiągnięcia najwyższego poziomu świadczonych usług przy jednoczesnym minimalizowaniu naszego wpływu na środowisko. Chcemy cieszyć się zaufaniem zarówno naszych klientów i społeczeństwa, jak i pracowników.

Świętokrzyskie Kopalnie Surowców Mineralnych
Gwarancja wysokiej jakości

Głównym celem ŚKSM jest produkcja wysokiej jakości wyrobów budowlanych w postaci kruszyw. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Odbiorców wdrożony został system Zakładowej Kontroli Produkcji – ZKP, który jest stale doskonalony. Kadra pracownicza świadoma jest odpowiedzialności za jakość produktu na każdym etapie, począwszy od wydobycia surowca skalnego, a kończąc na transporcie gotowego wyrobu do Klienta. Kontrolę jakości wyrobów prowadzi wykwalifikowany zespół pracowników z wieloletnim doświadczeniem.

Zapoznaj się z naszą ofertą

Oferta kruszyw [PDF]

Certyfikat – Kopalnia Jaźwica [PDF]

Certyfikat – Kopalnia Laskowa [PDF]

Certyfikat – Kopalnia Winna [PDF]

Skontaktuj się z nami!
Joanna Orlińska

Województwa: świętokrzyskie,
lubelskie, podkarpackie,
małopolskie, łódzkie, śląskie, podlaskie, mazowieckie,
Tel: +48 724 660 008

Marcin Grzegorczyk

Województwa: świętokrzyskie,
lubelskie, podkarpackie

Tel: +48 724 660 026


  Informujemy, że Administratorem przekazanych danych osobowych jest Świętokrzyska Grupa Przemysłowa INDUSTRIA S.A.

  Świętokrzyska Grupa Przemysłowa INDUSTRIA wyrasta z 150-letniej historii Kieleckich Marmurów oraz przemysłowych tradycji regionu. INDUSTRIA łączy te tradycje z nowoczesnymi technologiami i dbałością o środowisko naturalne.

  ver_02
  Dane grupy

  Świętokrzyska Grupa Przemysłowa
  INDUSTRIA S.A.
  ul. Na Ługach 7
  25-803 Kielce

  Adres korespondencyjny
  ul. Sandomierska 105
  25-324 Kielce
  tel.: +48 (41) 330 15 00

  2023 © Świętokrzyska Grupa Przemysłowa INDUSTRIA S.A.

  Spółka Świętokrzyska Grupa Przemysłowa INDUSTRIA S.A. oświadcza, iż posiada status dużego przedsiębiorcy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o przeciwdziałaniu nadmiernym opóźnieniom w transakcjach handlowych (Dz.U. z 2013 r. poz. 403 z późn. zm.).