Świętokrzyskie Kopalnie Surowców Mineralnych msurgiel 2022-06-02

Świętokrzyskie Kopalnie Surowców Mineralnych

SKSM logo

Świętokrzyskie Kopalnie Surowców Mineralnych

Świętokrzyskie Kopalnie Surowców Mineralnych to jedna z nielicznych firm o tak długiej historii i tradycji w wydobywaniu i obróbce surowców skalnych w regionie świętokrzyskim. ŚKSM wywodzi się z KKSM, dlatego trudno odciąć się od historii i tradycji Kieleckich Kopalni Surowców Mineralnych. W sumie to prawie 150 lat, podczas, których świat zmienił się nie do poznania, a my razem z nim!

Nasza Spółka jako firma prężnie działająca w przemyśle wydobywczym, przede wszystkim stawia na bezpieczeństwo, trwałe relacje i społeczną odpowiedzialność!

Pragniemy, aby zrównoważony rozwój stał się podstawą naszego modelu biznesowego.  Stale dążymy do osiągnięcia najwyższego poziomu świadczonych usług przy jednoczesnym minimalizowaniu naszego wpływu na środowisko. Chcemy cieszyć się zaufaniem zarówno naszych klientów i społeczeństwa, jak i pracowników.

Świętokrzyskie Kopalnie Surowców Mineralnych
Gwarancja wysokiej jakości

Głównym celem Świętokrzyskich Kopalni Surowców Mineralnych jest produkcja wysokiej jakości wyrobów budowlanych w postaci kruszyw. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Odbiorców wdrożony został system Zakładowej Kontroli Produkcji – ZKP, który jest stale doskonalony. Kadra pracownicza świadoma jest odpowiedzialności za jakość produktu na każdym etapie, począwszy od wydobycia surowca skalnego, a kończąc na transporcie gotowego wyrobu do Klienta. Kontrolę jakości wyrobów prowadzi wykwalifikowany zespół pracowników z wieloletnim doświadczeniem.

Zapoznaj się z naszą ofertą
Zapytaj o ofertę
Marcin Grzegorczyk

Województwa: świętokrzyskie,
lubelskie, podkarpackie

Tel: +48 724 660 026

Joanna Orlińska

Województwa: małopolskie, łódzkie, śląskie, podlaskie, mazowieckie,
Tel: +48 724 660 008


  Informujemy, że Administratorem przekazanych danych osobowych jest Świętokrzyska Grupa Przemysłowa INDUSTRIA S.A.

  Świętokrzyska Grupa Przemysłowa INDUSTRIA wyrasta z prawie 150-letniej historii Kieleckich Marmurów oraz przemysłowych tradycji regionu. INDUSTRIA łączy te tradycje z nowoczesnymi technologiami i dbałością o środowisko naturalne.

  Dane grupy

  Świętokrzyska Grupa Przemysłowa
  INDUSTRIA S.A.
  ul. Na Ługach 7
  25-803 Kielce

  Adres korespondencyjny
  ul. Sandomierska 105
  25-324 Kielce
  tel.: +48 (41) 330 15 00

  2023 © Świętokrzyska Grupa Przemysłowa INDUSTRIA S.A.