Świętokrzyskie Kopalnie Surowców Mineralnych msurgiel 2022-06-02
Świętokrzyskie Kopalnie Surowców Mineralnych
SKSM logo

Świętokrzyskie Kopalnie Surowców Mineralnych

Świętokrzyskie Kopalnie Surowców Mineralnych to jedna z nielicznych firm o tak długiej historii i tradycji w wydobywaniu i obróbce surowców skalnych w regionie świętokrzyskim. ŚKSM wywodzi się z KKSM, dlatego trudno odciąć się od historii i tradycji Kieleckich Kopalni Surowców Mineralnych. W sumie to prawie 150 lat, podczas, których świat zmienił się nie do poznania, a my razem z nim!

Nasza Spółka jako firma prężnie działająca w przemyśle wydobywczym, przede wszystkim stawia na bezpieczeństwo, trwałe relacje i społeczną odpowiedzialność!

Pragniemy, aby zrównoważony rozwój stał się podstawą naszego modelu biznesowego.  Stale dążymy do osiągnięcia najwyższego poziomu świadczonych usług przy jednoczesnym minimalizowaniu naszego wpływu na środowisko. Chcemy cieszyć się zaufaniem zarówno naszych klientów i społeczeństwa, jak i pracowników.

Gwarancja wysokiej jakości

Głównym celem Świętokrzyskich Kopalni Surowców Mineralnych jest produkcja wysokiej jakości wyrobów budowlanych w postaci kruszyw. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Odbiorców wdrożony został system Zakładowej Kontroli Produkcji – ZKP, który jest stale doskonalony. Kadra pracownicza świadoma jest odpowiedzialności za jakość produktu na każdym etapie, począwszy od wydobycia surowca skalnego, a kończąc na transporcie gotowego wyrobu do Klienta. Kontrolę jakości wyrobów prowadzi wykwalifikowany zespół pracowników z wieloletnim doświadczeniem.

Zapoznaj się z naszą ofertą
Zapytaj o ofertę:
Marcin Grzegorczyk

Województwa: świętokrzyskie,
lubelskie, podkarpackie

Tel: +48 724 660 026

Rafał Głowacki

Województwa: łódzkie, śląskie, małopolskie
Tel: +48 724 660 084

Krzysztof Kupis

Województwa: mazowieckie, podlaskie
Tel: +48 501 557 218


    Informujemy, że Administratorem przekazanych danych osobowych jest Świętokrzyska Grupa Przemysłowa INDUSTRIA S.A.