Fundacja Kaganek spełnia marzenia podopiecznych Akademickiego Ośrodka Wychowawczego w Podzamczu Chęcińskim Industria 2022-12-27

Fundacja Kaganek spełnia marzenia podopiecznych Akademickiego Ośrodka Wychowawczego w Podzamczu Chęcińskim

Świąteczny okres to szczególny czas, kiedy pamiętamy o naszych bliskich. Spotykamy się w rodzinnym gronie, żeby wspólnie spoglądać w niebo w poszukiwaniu „pierwszej gwiazdki” i zasiąść do wieczerzy. Jednak zawsze w naszej pamięci są osoby, które nie mają z kim spędzić Wigilii.

Kontynuując zeszłoroczną tradycję akcji Kopalnie Świętego Mikołaja, w tym roku Fundacja Kaganek zaprosiła podopiecznych Akademickiego Ośrodka Wychowawczego w Podzamczu Chęcińskim do wzięcia udziału w akcji. Fundacja otrzymała 31 własnoręcznie napisanych listów. Ośrodek skupia dzieci z różnych rodzin, głównie dysfunkcyjnych, potrzebujących wsparcia i wzmocnienia swojego poczucia wartości. Są to wychowankowie, którzy w większości nie dostali uwagi rodzicielskiej i nie zaznali atmosfery bożonarodzeniowej.

Pracownicy pokazali, że nie jest im obojętny los drugiego człowieka. Fundacja Kaganek przyczyniła się do spełnienia marzeń dzieci Ośrodka i dołożyła cegiełkę do budowania ich poczucia wartości.

Świętokrzyska Grupa Przemysłowa INDUSTRIA wyrasta z 150-letniej historii Kieleckich Marmurów oraz przemysłowych tradycji regionu. INDUSTRIA łączy te tradycje z nowoczesnymi technologiami i dbałością o środowisko naturalne.

ver_02
Dane grupy

Świętokrzyska Grupa Przemysłowa
INDUSTRIA S.A.
ul. Na Ługach 7
25-803 Kielce

Adres korespondencyjny
ul. Sandomierska 105
25-324 Kielce
tel.: +48 (41) 330 15 00

2023 © Świętokrzyska Grupa Przemysłowa INDUSTRIA S.A.

Spółka Świętokrzyska Grupa Przemysłowa INDUSTRIA S.A. oświadcza, iż posiada status dużego przedsiębiorcy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o przeciwdziałaniu nadmiernym opóźnieniom w transakcjach handlowych (Dz.U. z 2013 r. poz. 403 z późn. zm.).