Targi Enex 2024 za nami p.pieta 2024-02-13

Targi Enex 2024 za nami

7 i 8 lutego 2024 na terenie Targów Kielce odbyły się XXVI Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX. Od ponad 25 lat wydarzenie to jest na mapie Polski obowiązkowym punktem programu w zakresie oszczędnych i ekologicznych źródeł energii. Nie mogło zabraknąć również naszej spółki.

Frekwencja dopisała, więc mieliśmy okazję do licznych rozmów o wykorzystaniu wodoru jako źródle energii w kopalni – tzw. Centralna Dolina Wodorowa im. Braci Łaszczyńskich oraz naszej inicjatywie związanej z elektrownią jądrową w ramach Industria Nuclear Solutions. Targi sprzyjały również nawiązaniu nowych relacji biznesowych.

Media o nas:

Obejrzyj materiał w TVP3 Kielce

Atrakcje na stoisku:

Podczas targów Enex uczestnicy mogli zobaczyć makiety naszej kopalni surowców mineralnych Jaźwica z wiatrakami oraz gablotę z projektem elektrowni jądrowej.

Targi Enex 2024 Industria S.A.

Pierwszego dnia na naszym stoisku pojawili się również reprezentanci zespołu piłki ręcznej Industrii Kielce – Michał Jurecki i Tomasz Gębala. Uczestnicy mogli zrobić sobie zdjęcie z gwiazdami oraz sprezentować sobie kalendarze i plakaty z autografami.

Targi Enex 2024 Targi Enex Industria

Impreza wpisała się na stałe do naszego corocznego kalendarza targów. Do zobaczenia za rok!

 

Świętokrzyska Grupa Przemysłowa INDUSTRIA wyrasta z 150-letniej historii Kieleckich Marmurów oraz przemysłowych tradycji regionu. INDUSTRIA łączy te tradycje z nowoczesnymi technologiami i dbałością o środowisko naturalne.

Dane grupy

Świętokrzyska Grupa Przemysłowa
INDUSTRIA S.A.
ul. Na Ługach 7
25-803 Kielce

Adres korespondencyjny
ul. Sandomierska 105
25-324 Kielce
tel.: +48 (41) 330 15 00

2023 © Świętokrzyska Grupa Przemysłowa INDUSTRIA S.A.