Nagroda „Odpowiedzialny i Przyjazny Pracodawca” p.pieta 2024-03-27

Nagroda „Odpowiedzialny i Przyjazny Pracodawca”

25 marca w Warszawie odebraliśmy nagrodę „Odpowiedzialny i Przyjazny Pracodawca” przyznawaną przez Polski Fundusz Rozwoju oraz Pracownicze Plany Kapitałowe już po raz ósmy. Znaleźliśmy się w wąskim gronie 114 dotychczas wyróżnionych podmiotów spośród 320 tysięcy firm uczestniczących w PPK!

Celem zainaugurowanego w 2019 roku programu „Odpowiedzialny i Przyjazny Pracodawca” jest wyróżnienie przedsiębiorców, którzy wykazali się szczególnym zaangażowaniem we wdrażanie Pracowniczych Planów Kapitałowych w swoich firmach, wykorzystując PPK, jako element systemu benefitów pracowniczych i osiągając wysoką partycypację w programie.

Celem zainaugurowanego w 2019 roku programu „Odpowiedzialny i Przyjazny Pracodawca” jest wyróżnienie przedsiębiorców, którzy wykazali się szczególnym zaangażowaniem we wdrażaniu Pracowniczych Planów Kapitałowych w swoich firmach, wykorzystując PPK jako element systemu benefitów pracowniczych i osiągając wysoką partycypację w programie. Laureaci są wybierani przez instytucje finansowe prowadzące PPK.

Sumarycznie podczas ośmiu edycji nagrodę specjalną w programie „Odpowiedzialny i Przyjazny Pracodawca” otrzymało już 114 laureatów spośród 320 tysięcy firm uczestniczących w PPK. W tym roku wyróżnienia odebrało 21 pracodawców, którzy z zaangażowaniem i powodzeniem wdrożyli Pracownicze Plany Kapitałowe.

Nagroda Pracodawca PPK

 

Świętokrzyska Grupa Przemysłowa INDUSTRIA wyrasta z 150-letniej historii Kieleckich Marmurów oraz przemysłowych tradycji regionu. INDUSTRIA łączy te tradycje z nowoczesnymi technologiami i dbałością o środowisko naturalne.

ver_02
Dane grupy

Świętokrzyska Grupa Przemysłowa
INDUSTRIA S.A.
ul. Na Ługach 7
25-803 Kielce

Adres korespondencyjny
ul. Sandomierska 105
25-324 Kielce
tel.: +48 (41) 330 15 00

2023 © Świętokrzyska Grupa Przemysłowa INDUSTRIA S.A.

Spółka Świętokrzyska Grupa Przemysłowa INDUSTRIA S.A. oświadcza, iż posiada status dużego przedsiębiorcy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o przeciwdziałaniu nadmiernym opóźnieniom w transakcjach handlowych (Dz.U. z 2013 r. poz. 403 z późn. zm.).