Wspieramy STAR Starachowice! Industria 2023-06-12

Wspieramy STAR Starachowice!

Dziś 11.06.2023 r. o godzinie 16:30 na Stadionie Miejskim przy ulicy Szkolnej 14 w Starachowicach odbyła się konferencja prasowa, podczas której uroczyście podpisano umowę sponsorską z Miejskim Klubem Sportowym STAR Starachowice a Świętokrzyską Grupą Przemysłową INDUSTRIA S.A. W ramach podpisanej umowy ŚGP INDUSTRIA uzyskała tytuł Sponsora Klubu.

Na czas podpisania umowy obecni byli: Prezes Zarządu ŚGP INDUSTRIA – Szczepan Ruman, Prezes MKS Star Starachowice – Mirosław Świrta oraz Emil Krzemiński – Wiceprezes klubu, Marcin Perz – Prezes Specjalnej Strefy Ekonomicznej Starachowice. Gościem honorowym był Poseł na Sejm RP – Pan Krzysztof Lipiec, który od wielu sezonów piłkarskich aktywnie wspiera i kibicuje piłkarzom ze Starachowic.

MKS STAR Starachowice to klub działający blisko 100 lat i mający za sobą długą historię, obfitującą w ważne i przełomowe momenty, które za każdym razem doskonaliły grę zawodników i polepszały status klubu. Wsparcie Spółki pozwoli na rozwój MKS STAR Starachowice, który obecnie z dużym sukcesem i przewagą wywalczył awans do III Ligi. Dzisiejsza uroczystość to nowy rozdział w historii zielono-czarnych, który otwiera kolejne perspektywy na rozwój klubu.

Umowa sponsorska została podpisana na okres 1 roku kalendarzowego. Na ten czas logotyp Sponsora ma zostać umieszczony na przodzie koszulek klubowych.

Wspieranie regionalnego sportu i podkreślenie jak ważne jest propagowanie zdrowego i aktywnego stylu życia dla Świętokrzyskiej Grupy Przemysłowej INDUSTRIA. Kolejny już raz ŚGP INDUSTRIA udowadnia jak ważne dla Spółki są kluby sportowe z województwa świętokrzyskiego oraz ich wszelkie ambitne poczynania.

Świętokrzyska Grupa Przemysłowa INDUSTRIA wyrasta z 150-letniej historii Kieleckich Marmurów oraz przemysłowych tradycji regionu. INDUSTRIA łączy te tradycje z nowoczesnymi technologiami i dbałością o środowisko naturalne.

ver_02
Dane grupy

Świętokrzyska Grupa Przemysłowa
INDUSTRIA S.A.
ul. Na Ługach 7
25-803 Kielce

Adres korespondencyjny
ul. Sandomierska 105
25-324 Kielce
tel.: +48 (41) 330 15 00

2023 © Świętokrzyska Grupa Przemysłowa INDUSTRIA S.A.

Spółka Świętokrzyska Grupa Przemysłowa INDUSTRIA S.A. oświadcza, iż posiada status dużego przedsiębiorcy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o przeciwdziałaniu nadmiernym opóźnieniom w transakcjach handlowych (Dz.U. z 2013 r. poz. 403 z późn. zm.).