Wspieramy STAR Starachowice! INDUSTRIA 2023-06-12

Wspieramy STAR Starachowice!

Dziś 11.06.2023 r. o godzinie 16:30 na Stadionie Miejskim przy ulicy Szkolnej 14 w Starachowicach odbyła się konferencja prasowa, podczas której uroczyście podpisano umowę sponsorską z Miejskim Klubem Sportowym STAR Starachowice a Świętokrzyską Grupą Przemysłową INDUSTRIA S.A. W ramach podpisanej umowy ŚGP INDUSTRIA uzyskała tytuł Sponsora Klubu.

Na czas podpisania umowy obecni byli: Prezes Zarządu ŚGP INDUSTRIA – Szczepan Ruman, Prezes MKS Star Starachowice – Mirosław Świrta oraz Emil Krzemiński – Wiceprezes klubu, Marcin Perz – Prezes Specjalnej Strefy Ekonomicznej Starachowice. Gościem honorowym był Poseł na Sejm RP – Pan Krzysztof Lipiec, który od wielu sezonów piłkarskich aktywnie wspiera i kibicuje piłkarzom ze Starachowic.

MKS STAR Starachowice to klub działający blisko 100 lat i mający za sobą długą historię, obfitującą w ważne i przełomowe momenty, które za każdym razem doskonaliły grę zawodników i polepszały status klubu. Wsparcie Spółki pozwoli na rozwój MKS STAR Starachowice, który obecnie z dużym sukcesem i przewagą wywalczył awans do III Ligi. Dzisiejsza uroczystość to nowy rozdział w historii zielono-czarnych, który otwiera kolejne perspektywy na rozwój klubu.

Umowa sponsorska została podpisana na okres 1 roku kalendarzowego. Na ten czas logotyp Sponsora ma zostać umieszczony na przodzie koszulek klubowych.

Wspieranie regionalnego sportu i podkreślenie jak ważne jest propagowanie zdrowego i aktywnego stylu życia dla Świętokrzyskiej Grupy Przemysłowej INDUSTRIA. Kolejny już raz ŚGP INDUSTRIA udowadnia jak ważne dla Spółki są kluby sportowe z województwa świętokrzyskiego oraz ich wszelkie ambitne poczynania.