Dzień Dziecka pod hasłem „Gramy z Biało-Czerwoną” Industria 2023-06-06

Dzień Dziecka pod hasłem „Gramy z Biało-Czerwoną”

Dzień Dziecka pod hasłem „Gramy z Biało-Czerwoną” przyciągnął rzeszę młodych miłośników sportu. W organizowany przez Świętokrzyską Federację Sportu w Kielcach oraz Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego event  włączyła się Świętokrzyska Grupa Przemysłowa INDUSTRIA.

Na bocznym boisku Stadionu Korona powstała strefa piknikowa z dużą ilością atrakcji, m. in. bumper balls, dmuchańcami, warsztatami metrologicznymi i energetycznymi prowadzonymi przez Energetyczne Centrum Nauki, a także strefą klocków (EDUKIDO). W tym dniu dzieci miały okazję zmierzyć się  z wielokrotną mistrzynią w kickboxingu – Sandrą Drabik, a także spróbować swoich sił na macie z reprezentantami klubu Industria LKS Znicz Chęciny. O swojej pasji opowiedziała Julka Jantarska – 11-letnia Wicemistrzyni Polski Pitbike PZM, a także członek kadry BMX Freestyle Park – Filip Skowron. Na tym samym boisku odbyły się także piłkarskie warsztaty z gwiazdami. Przez cały czas trwania wydarzenia na boisku bocznym z naturalną nawierzchnią odbywał się turniej piłki dla dzieci do lat 10. Punktem kulminacyjnym imprezy był mecz z udziałem byłych reprezentantów Polski. Na murawie pojawili się między innymi Piotr Brożek, Paweł Brożek, Paweł Golański, Grzegorz Piechna, Marcin Robak, Jakub Wawrzyniak i Mariusz Jop.

Świętokrzyska Grupa Przemysłowa INDUSTRIA wyrasta z 150-letniej historii Kieleckich Marmurów oraz przemysłowych tradycji regionu. INDUSTRIA łączy te tradycje z nowoczesnymi technologiami i dbałością o środowisko naturalne.

ver_02
Dane grupy

Świętokrzyska Grupa Przemysłowa
INDUSTRIA S.A.
ul. Na Ługach 7
25-803 Kielce

Adres korespondencyjny
ul. Sandomierska 105
25-324 Kielce
tel.: +48 (41) 330 15 00

2023 © Świętokrzyska Grupa Przemysłowa INDUSTRIA S.A.

Spółka Świętokrzyska Grupa Przemysłowa INDUSTRIA S.A. oświadcza, iż posiada status dużego przedsiębiorcy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o przeciwdziałaniu nadmiernym opóźnieniom w transakcjach handlowych (Dz.U. z 2013 r. poz. 403 z późn. zm.).