Premiera strony Centralnego Klastra Wodorowego Industria 2023-05-19

Premiera strony Centralnego Klastra Wodorowego

Mamy przyjemność poinformować o uruchomieniu naszej nowej strony h2cluster.eu. Strona internetowa jest poświęcona działalności Centralnego Klastra Wodorowego i wszystkich jego członków. Pokazuje jak wyglądają nasze spotkania i jakie inicjatywy podejmujemy!

Na stronie znajduje się Baza wiedzy, która jest prawdziwą skarbnicą informacji dotyczących wodoru i odpowiada na najczęstsze pytania związane z zieloną transformacją. Rozszerzyć wiedzę pozwalają także artykuły najlepszych specjalistów z branży, które poruszają istotne treści związane z aktualnymi trendami i analizami o tematach energetycznych, gospodarczych, legislacyjno-prawnych. W zakładce Aktualności opisane zostały najważniejsze dokonania i wydarzenia związane z Centralnym Klastrem Wodorowym.

Zapraszamy do odwiedzenia h2cluster.eu!

Świętokrzyska Grupa Przemysłowa INDUSTRIA wyrasta z 150-letniej historii Kieleckich Marmurów oraz przemysłowych tradycji regionu. INDUSTRIA łączy te tradycje z nowoczesnymi technologiami i dbałością o środowisko naturalne.

ver_02
Dane grupy

Świętokrzyska Grupa Przemysłowa
INDUSTRIA S.A.
ul. Na Ługach 7
25-803 Kielce

Adres korespondencyjny
ul. Sandomierska 105
25-324 Kielce
tel.: +48 (41) 330 15 00

2023 © Świętokrzyska Grupa Przemysłowa INDUSTRIA S.A.

Spółka Świętokrzyska Grupa Przemysłowa INDUSTRIA S.A. oświadcza, iż posiada status dużego przedsiębiorcy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o przeciwdziałaniu nadmiernym opóźnieniom w transakcjach handlowych (Dz.U. z 2013 r. poz. 403 z późn. zm.).