Wspieramy młode talenty ze Znicz Chęciny Industria 2023-03-24

Wspieramy młode talenty ze Znicz Chęciny

Dnia 23 marca 2023 r. w hali widowiskowo-sportowej w Chęcinach miało miejsce podpisanie umowy sponsorskiej pomiędzy Świętokrzyską Grupą Przemysłową INDUSTRIA a klubem zapaśniczym „LKS Znicz Chęciny”. Od 1 kwietnia tego roku klub przyjmie nazwę „INDUSTRIA LKS Znicz Chęciny”, a ŚGP INDUSTRIA zostaje jego sponsorem tytularnym na okres roku. Robert Jaworski – burmistrz Gminy i Miasta Chęciny powiedział:

Bardzo cieszę się, że spółka państwa, jaką jest firma INDUSTRIA, wsparła finansowo wiodący klub w mieście i gminie Chęciny, jakim jest LKS Znicz. Klub ma ogromną tradycję i osiągnięcia, ale ma też wydatki, a samorządy mają problemy ze stuprocentowym finansowaniem klubu. Na pewno takie wsparcie finansowe odciąży budżet Gminy i Miasta Chęciny, a klub będzie mógł się rozwijać i realizować swoje plany, na czym nam bardzo zależy.

Początki Ludowego Klubu Sportowego „Znicz” sięgają 1976 roku. Ze Znicza wywodzi się wielu medalistów Mistrzostw Świata, Europy i Polski. Najmłodsze pokolenie w ubiegłym roku wywalczyło 6 medali Mistrzostw Polski. Łącznie w latach 1976-2020 zawodnicy i zawodniczki „Znicz” zdobyli około 250 medali w mistrzostwach naszego kraju.

Świętokrzyska Grupa Przemysłowa INDUSTRIA wyrasta z 150-letniej historii Kieleckich Marmurów oraz przemysłowych tradycji regionu. INDUSTRIA łączy te tradycje z nowoczesnymi technologiami i dbałością o środowisko naturalne.

ver_02
Dane grupy

Świętokrzyska Grupa Przemysłowa
INDUSTRIA S.A.
ul. Na Ługach 7
25-803 Kielce

Adres korespondencyjny
ul. Sandomierska 105
25-324 Kielce
tel.: +48 (41) 330 15 00

2023 © Świętokrzyska Grupa Przemysłowa INDUSTRIA S.A.

Spółka Świętokrzyska Grupa Przemysłowa INDUSTRIA S.A. oświadcza, iż posiada status dużego przedsiębiorcy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o przeciwdziałaniu nadmiernym opóźnieniom w transakcjach handlowych (Dz.U. z 2013 r. poz. 403 z późn. zm.).