ŚGP INDUSTRIA wspiera triathlonistkę Industria 2022-11-08

ŚGP INDUSTRIA wspiera triathlonistkę

IMG 1959

Biegająca Bio Mama, która świetnie łączy życie prywatne ze sportowym.

Aleksandra Korulczyk pochodzi z Sopotu, a aktualnie mieszka w Bałtowie. Jest dietetykiem z pasji, sportowcem, pełnoetatową mamą dwójki dzieci i żoną.

Jej misją i celem jest pokazanie kobietom, że bycie mamą nie oznacza rezygnacji z siebie. Od kilku lat motywuje kobiety do działania i za to ją cenimy. Jak sama mówi, chciałaby motywować ludzi do zdrowego trybu życia, dobrego jedzenia, uprawiania aktywności fizycznej, a poprzez swoje treningi i czynny udział w sporcie pokazuje, że da się łączyć obowiązki rodzicielskie ze sportem przez duże S oraz rozwojem osobistym.

 

W 2018 roku zdobyła tytuł Mistrza Polski w triathlonie na dystansie olimpijskim. Aleksandra nie spoczywa na laurach i w tym roku wzięła w Mistrzostwach Świata ITU w Abu Dhabi organizowanych w dniach 23-26 listopada 2022. A głównym sponsorem jej wyjazdu był nikt inny tylko INDUSTRIA. Znalazła się w pierwszej 10 na świecie, zajmując 9 miejsce! GRATULUJEMY! Czerpiemy ogromną radość ze wspierania sportowców, tak jak oni czerpią satysfakcję z uprawiania sportu.

Świętokrzyska Grupa Przemysłowa INDUSTRIA wyrasta z 150-letniej historii Kieleckich Marmurów oraz przemysłowych tradycji regionu. INDUSTRIA łączy te tradycje z nowoczesnymi technologiami i dbałością o środowisko naturalne.

ver_02
Dane grupy

Świętokrzyska Grupa Przemysłowa
INDUSTRIA S.A.
ul. Na Ługach 7
25-803 Kielce

Adres korespondencyjny
ul. Sandomierska 105
25-324 Kielce
tel.: +48 (41) 330 15 00

2023 © Świętokrzyska Grupa Przemysłowa INDUSTRIA S.A.

Spółka Świętokrzyska Grupa Przemysłowa INDUSTRIA S.A. oświadcza, iż posiada status dużego przedsiębiorcy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o przeciwdziałaniu nadmiernym opóźnieniom w transakcjach handlowych (Dz.U. z 2013 r. poz. 403 z późn. zm.).