Relacja z targów rolniczych AGROTECH Industria 2023-03-20

Relacja z targów rolniczych AGROTECH

Podczas tegorocznych targów rolniczych AGROTECH w Kielcach prezentowaliśmy nasze nawozy – Dewonit i Calcigrow Mag. Pierwszy dzień targów był bardzo intensywny, obfitował w liczne spotkania biznesowe z klientami, dystrybutorami. Na stoisku pojawili się także zawodnicy drużyny Industria Kielce, którzy razem z nami promowali nasze produkty.

Podczas kolejnych dni przewijali się liczni zwiedzający zainteresowani nawozami. Spotkania podczas targów, nawet z potencjalnymi klientami wnoszą zawsze coś nowego, z rozmów można wywnioskować jakie panują nastroje, czy oczekiwania wobec produktu. Jest to także dobre miejsce na  nawiązanie współpracy z podmiotami działającymi w szeroko pojętej  branży  agro.

W ostatni dzień trwania targów na nasze stoisko zawitał Tomasz Klimkowski – „swietokrzyskirolnik”. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji.

Świętokrzyska Grupa Przemysłowa INDUSTRIA wyrasta z 150-letniej historii Kieleckich Marmurów oraz przemysłowych tradycji regionu. INDUSTRIA łączy te tradycje z nowoczesnymi technologiami i dbałością o środowisko naturalne.

ver_02
Dane grupy

Świętokrzyska Grupa Przemysłowa
INDUSTRIA S.A.
ul. Na Ługach 7
25-803 Kielce

Adres korespondencyjny
ul. Sandomierska 105
25-324 Kielce
tel.: +48 (41) 330 15 00

2023 © Świętokrzyska Grupa Przemysłowa INDUSTRIA S.A.

Spółka Świętokrzyska Grupa Przemysłowa INDUSTRIA S.A. oświadcza, iż posiada status dużego przedsiębiorcy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o przeciwdziałaniu nadmiernym opóźnieniom w transakcjach handlowych (Dz.U. z 2013 r. poz. 403 z późn. zm.).