Relacja z 5-tki dla Bartka Industria 2023-05-23

Relacja z 5-tki dla Bartka

W minioną niedzielę kieleckim niebem niepodzielnie rządziło słońce, a imponującą liczbą biegaczy zebranych na kieleckim stadionie lekkoatletycznym połączył Bartek Orzechowski oraz idea jedności, przyjaźni, wzajemnej pomocy i miłości do sportu.

To była już 11. Piątka dla Bartka, bieg charytatywny, z którego dochód przeznaczany jest na zakup protez oraz rehabilitację chłopca.

Na  małych, większych i dorosłych miłośników biegania czekało mnóstwo atrakcji. Strefa animacyjna dla dzieci, masaże, słodkości, rozgrzewka poprowadzona przez Wiolę Jończyk – uczestniczkę reality show „Farma”, a przede wszystkim bieg główny na dystansie 5 km oraz dwa biegi towarzyszące dla dzieci na dystansach 400 oraz 800 metrów.

W tym roku do grona przyjaciół Bartka dołączyła Świętokrzyska Grupa Przemysłowa INDUSTRIA. Tym samym na nowych „koszulkach mocy” możecie znaleźć nasze logo! W niedzielę na starcie biegu (na mecie szczęśliwie też) pojawiły się nasze koleżanki: Gosia i Aneta. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji.

Świętokrzyska Grupa Przemysłowa INDUSTRIA wyrasta z 150-letniej historii Kieleckich Marmurów oraz przemysłowych tradycji regionu. INDUSTRIA łączy te tradycje z nowoczesnymi technologiami i dbałością o środowisko naturalne.

ver_02
Dane grupy

Świętokrzyska Grupa Przemysłowa
INDUSTRIA S.A.
ul. Na Ługach 7
25-803 Kielce

Adres korespondencyjny
ul. Sandomierska 105
25-324 Kielce
tel.: +48 (41) 330 15 00

2023 © Świętokrzyska Grupa Przemysłowa INDUSTRIA S.A.

Spółka Świętokrzyska Grupa Przemysłowa INDUSTRIA S.A. oświadcza, iż posiada status dużego przedsiębiorcy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o przeciwdziałaniu nadmiernym opóźnieniom w transakcjach handlowych (Dz.U. z 2013 r. poz. 403 z późn. zm.).